دانستنی های اسباب بازی

بازی هایی برای کاهش کمرویی اجتماعی کودکان

بازی ها هم در پرورش خلاقیت کودکان نقش دارند و هم در اصلاح مواردی مانند خشم، خجالتی بودن و … . در این پست تعدادی بازی را به شما پیشنهاد می کنیم که با استفاده از آنها می توان برای درمان کمرویی اجتماعی کودکان اقدام کرد.

شیرخوار

طرز تهیه غذای کودک زیر یک سال

تغذیه نوزاد از مهمترین دغدغه های یک مادر در سال اول تولد است. از سوالات مهم مادران سن شروع غذای کمکی کودک و همینطور مقدار آن و انواع غذاهایی است که می توان برای نوزاد تهیه کرد.

مهمترین نکات بارداری

مدل رابطه زناشویی که احتمال بارداری را زیاد می کند

اگر شما هم جزو خانم هایی هستید که می خواهند باردار شوند، باید بدانید که عوامل مختلفی می توانند بر بارداری تاثیر مثبت یا منفی داشته باشند. با پاسخ دادن به پرسش های این آزمون می توانید با این عوامل بیشتر آشنا شوید.

اسباب بازی متناسب هر سن

نکات مهم استفاده کودک از تبلت یا موبایل

امروزه اکثر بچه ها حتی بچه های سه یا چهار ساله، از والدینشون می خوان که براشون گوشی هوشمند یا تبلت بخرند. پدر و مادر از یک طرف مضرات و مشکلات ناشی از این وسیله رو می دونند و از طرف دیگه هم نمی تونند در مقابل خواسته های بچه شون کوتاه بیان.

متفرقه

آموزش دوخت هدبند پارچه ای برای نوزاد

نوزادان در ماه های اول تولد موهای کم و کم پشتی دارند اما خیلی از مادرها دوست دارند موی نوزاد خود را مرتب کنند و در مهمانی یا موقع گرفتن عکس نوزاد موهای کوچولوی خودشان را حالت داده و مرتب کنند. برای این کار می توان از هدبند های زیبای نوازد استفاده کرد

جستجوی مقاله<