رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

مردعنکبوتی1

گروه محصول
بازی های مقوایی
جنس اصلی :
مقوایی
گروه سنی :
از 7 سال تا 15 سال
تعداد بازیکن :
2-4
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
بازی مقوایی جذاب مرد عنکبوتی یک بازی گروهی برای کودکان بالای 7 سال
اطلاعات خرید
قیمت :
عدم موجودی
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • سرگرمی
  • حل مسئله
  • دارای قطعات ریز
  • تقویت روابط اجتمایی
ابعاد : 350 * 250 * 30 وضعیت موجودی : موجود نیست
وزن : 220 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.063 (متر مکعب)
وزن کارتن : 5.28 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


اطلاعات تکمیلی

داستان بازي مهيج مرد عنکبوتي:

داستان اين بازي تخيلي از اينجا آغاز مي شود که گروهي از افراد تبهکار و شرور به فرماندهي هالک (معروف به هالک شکست ناپذير) از وجود ويروسي بسيار خطرناک به نام ويروس «گاما» مطالع مي شوند و مي دانند که اين ويروس در آزمايشگاهي سري نگهداري مي شود و دکتر «سن سان» رئيس اين آزمايشگاه بزرگ بر روي اين ويروس تحقيقات زيادي را به عمل مي آورد. هالک و افراد او در صددند تا با سرقت اين ويروس مرگبار آنرا در شهر رها کنند. اما اگر اين ويروس مرگبار در شهر پراکنده شود جان ميليونها انسان در معرض نابودي قرار خواهد گرفت. از طرفي مرد عنکبوتي که داراي حس ششم مي باشد از اين موضوع مطلع شده و براي نجات شهر اقدام مي کند وظيفه مرد عنکبوتي که قادر است از ديوار آسمانخراشها به سادگي بالا رفته و با انداختن تارهاي بسيار محکم هر انساني را گرفتار کند، دستگيري اين افراد بسيار خطرناک بويژه فرمانده آنها هالک شکست ناپذير است. اما افرادي هم در اين ميان بايد به مرد عنکبوتي در اين ماموريت سخت کمک کنند. آيا شما هم حاضريد در اين ماموريت او را ياري کنيد؟

هدف بازي:

صفحه اين بازي نمايانگر گوشه هاي مختلفي از شهر مي باشد که افراد هالک در صدد بر هم زدن نظم آن مي باشند. هدف از اين بازي تعقيب و دستگيري هالک و افراد اوست و هر بازيکني که تعداد بيشتري از افراد هالک را دستگير کند امتياز بيشتري نيز کسب مي نمايد و بيشترين کمک را به مرد عنکبوتي کرده و در نهايت برنده بازي است.

روش بازی

وسايل بازي:

4 مهره در چهار رنگ زرد- سبز- قرمز- آبي

صفحه بازي

يک تاس

16 تصوير مرد عنکبوتي

دستور بازي

16 تصوير افراد تبهکار

آماده سازی بازی:

قبل از هر کاری هر بازیکن باید یک رنگ مهره را انتخاب کرده و این مهره خود را روی یکی از 4 گوشه صفحه بازی که هم رنگ مهره خود می باشد قرار دهد.

هر بازیکن یک کارت مرد عنکبوتی بر می دارد. بقیه کارتهای مرد عنکبوتی را کنار صفحه بازی قرار دهید.

هر بازیکن با انداختن یک نوبت تاس، نوبت بازی خود را معلوم می کند، به صورتی که هر کس تاس بیشتری آورد شروع کننده بازی است.

16 کارت تصاویر افراد تبهکار را پشت به رو کرده چند بار بر بزنید به طوری که تصاویر هیچ کدام از کارتها دیده نشود و در کنار صفحه بازی قرار دهید. حال یک کارت از روی کارتها را رو کنید. بازی شما آماده است، ولی حتماً باید توجه داشته باشید، قبل از رو کردن این کارت باید مهره هر بازیکن به همراه نوبت بازی هر بازیکن، مشخص شده باشد.

شروع بازی:

در این بازی هر بازیکن باید سعی نماید در نوبتش مهره خود را بر روی صفحه بازی روی خانه ای قرا ردهد که شماره آن خانه با شماره کارتی که رو شده یکی باشد و هر بازیکن که زودتر از بازیکن دیگر مهره خود را درست روی همان خانه در صفحه بازی قرار دهد آن کارت را تصاحب می کند. (به شکل زیر توجه کنید)


بعد از تصاحب یک کارت توسط بازیکنیف یک کارت دیگر از روی کارتهای افراد تبهکار رو کنید و بازیکنان دوباره از همان نقطه ای که قرار دارند برای تصاحب کارت بعدی اقدام می کنند.

بازیکنان در این بازی مهره خود را به هر طرفی که دلخواه آنها باشد می توانند حرکت دهند و در مسیر می توانند به جلو یا عقب و یا چپ و راست حرکت نمایند. مانند شکل زیر


اگر مهره بازیکنی روی تصویر  افتاد این بازیکن حق دارد یک کارت مرد عنکبوتی بردارد. فایده جمع کردن مرد عنکبوتی این است که هر بازیکنی که توانست 5 کارت مرد عنکبوتی بدست آورد اجازه دارد کارت رو شده بازی را تصاحب کند بدون اینکه مهره خود را روی خانه مخصوص آن کارت قرار دهد. و بعد از برداشتن کارت رو شده توسط این بازیکن، یک کارت دیگر برگردانده شده و نفر بعدی بازی را آغاز می کند.

توجه: بعد از تصاحب کارت رو شده بازی توسط نفر مربوطه باید 5 کارت مرد عنکبوتی را به بانک برگرداند.

اگر مهره بازیکنی به روی خانه ای قرار گرفت که تصویر  قرار داشت به مفهوم این است که شما در محاصره افراد هالک می باشید شما در این زمان باید یک کارت مرد عنکبوتی به بانک داده و یک بازیکن را به اختیار از یک نوبت تاس ریختن محروم کنید تا بتوانید از این مهلکه جان سالم بدر ببرید و اگر کارت مرد عنکبوتی نداشتید از دو نوبت تاس ریختن محروم می شوید تا خطر برطرف شود.

در این بازی عدد شش جایزه دارد.

اگر مهره شما بر اساس شماره تاس بر روی خانه ای قرار گرفت که مهره حریف در آن خانه نشسته بود، مهره حریف مستقیماً به اول بازی برگردانده می شود (به یکی از چهار گوشه زمین متناسب با رنگ مهره خودش)

پایان بازی:

زمانی که تمامی 16 کارت افراد خشن توسط بازیکنان دستگیر شدند، بازی متوقف شده و هر بازیکن امتیازات خود را بر مبنای امتیازهای هر کارت حساب می کند و هر بازیکن که امتیاز بیشتری آورد برنده بازی است.

توجه: گاهی اوقات در پایان بعضی از بازیها اتفاق می افتد که امتیاز 2 یا 3 بازیکن یکسان باشد. در این مرحله بازیکنان هر کدام به نقطه شروع بازی رفته و دوباره تعیین می کنند چه کسی بازی را آغاز کند و کارت شماره 13 را رو می کنید و هر بازیکنی که زودتر از دیگران این کارت را تصاحب کند برنده نهایی بازی است. موفق باشید

کلمات کلیدی

Spider Man, مرد عنکبوتی, بازی مهیج مرد عنکبوتی, آسمان خراش, ویروس, هالک, افراد تبهکار, بازیکنان, مهره, روش بازی مرد عنکبوتی, تاس, بازی مقوایی مرد عنکبوتی
مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
اسباب بازی های کودکان باهوش تا 11 سالگی کدامند    اسباب بازی های کودکان باهوش تا 11 سالگی کدامند
آشپزخانه­ اسباب ­بازی و ظروف غير واقعي   آشپزخانه­ اسباب ­بازی و ظروف غير واقعي
استقلال سالم را دستخوش محبت ناسالم نکنیم.   استقلال سالم را دستخوش محبت ناسالم نکنیم.
نحوه کنترل عصبانيت در کودکان   نحوه کنترل عصبانيت در کودکان
کودکان و انواع هوش   کودکان و انواع هوش
دبرنا یا دبلنا  و مارو پله و منچ   دبرنا یا دبلنا و مارو پله و منچ
تشخیص و درمان سرماخوردگی در طب سنتی ایران   تشخیص و درمان سرماخوردگی در طب سنتی ایران
نکاتی در مورد دندان درآوردن کودک   نکاتی در مورد دندان درآوردن کودک
 هنر خوب زیستن   هنر خوب زیستن