رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

عصر حجر و سیندرلا

گروه محصول
بازی های مقوایی
جنس اصلی :
مقوایی
گروه سنی :
از 7 سال تا 15 سال
تعداد بازیکن :
2-4
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
بازی مقوایی زیبا و دوست داشتنی عصر حجر و سیندرلا یک بازی گروهی از 2 تا 4 نفر
اطلاعات خرید
قیمت :
عدم موجودی
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • سرگرمی
  • حل مسئله
  • دارای قطعات ریز
  • تقویت روابط اجتمایی
ابعاد : 350 * 250 * 30 وضعیت موجودی : موجود نیست
وزن : 215 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.063 (متر مکعب)
وزن کارتن : 5.16 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


اطلاعات تکمیلی

سیندرلا

سالها پیش دختری زیبا به نام سیندرلا با نامادری و دو خواهرش زندگی می کرد نامادری سیندرلا با او مانند یک خدمتکار رفتار می کرد او بسيار زيباتر از دو خواهرش يعني آناستازيا و گرزيلا بود یک روز حاکم شهر جشنی برپا کرد و از همه دخترهای زیبای شهر دعوت کرد تا در مهمانی شرکت کنند سیندرلا هم می خواست در جشن حاکم شرکت کند ولی خواهرانش لباسش را پاره کردند و خودشان به جشن رفتند وقتی سیندرلا تنها شد پری مهربان بالا سرش آمد و با چوب جادویی خود کدو تنبل را به کالسکه ،چهار موش را به چهار اسب و سگ را به خدمتکار و لباس سیندرلا را به لباسی زیبا تبدیل کرد ولی با او شرط کرد که فقط تا 12 شب وقت دارد وقتی سیندرلا وارد قصر شد پسر حاکم از او دعوت به رقصیدن کرد وقتی ساعت 12 شروع به نواختن کرد سیندرلا با سرعت شروع به دویدن کرد و لنگه کفشش از پاش در اومد و روی پله ها جا موند صبح روز بعد حاكم دستور داد كه دنبال دختري بگردند كه آن كفشش به پايش بخورد ماموران حاكم به خانه سيندرلا رسيدند . خواهران سيندرلا هر كاري كردند تا كفش را به پايشان کنند ، نشد . سيندرلا جلو آمد و از وزير خواست كه به او هم اجازه بدهد تا كفش را امتحان کند وقتی کفش را به پا کرد پایش به راحتي درون كفش جاي گرفت و به این ترتیب سیندرلا به قصر رفت و با پسر حاکم ازدواج کرد و سال های سال با خوشی کنار پسر حاکم زندگی کرد.

عصر حجر


داستان بازی عصر حجر

در یک روز زیبا وقشنگ گروهی باستان شناس علاقه مند به کشف دنیای ناشناخته ماقبل تاریخ، ناگهان بطور تصادفی موفق به کشف یک غار اسرار آمیز می شوند که بقایای دایناسورهای عظیم الجثه و اشیای انسانهای عصر حجر را در آن یافتند. این گروه جستجوگر در حین عملیات حفاری وکاوش خود و در حالیکه مشغول نمونه برداری بودند، با نور سبز رنگ عجیبی در انتهای غار مواجه می شوند. آنها در حالیکه مجذوب نور سبز شده بودند متوجه حفره ای در بافت زمان شده و یا یک منظره باور نکردنی روبرو می گردند،!!

دنیای شگفت انگیز ما قبل تاریخ یا دنیای گمشده...

آنها به محض عبور از نور سبز متوجه می شوند که ورودی غار اسرارآمیز بسته شده وامکان بازگشت ندارند، یکی از باستان شناسان که با خطوط باستانی آشنایی داشت، با خواندن ورمز گشایی خطوط بالای سردر غار متوجه می شود که تنها راه بازگشت آنها پیدا کردن 7 تکه استخوان است که نقش آنها در کنار در غار حک شده است.

باستانشناسان با ورود به دنیای گمشده عصر حجر و با برقراری ارتباط با انسانهای آن دوره، سعی می کنند که محل استخوانها را یافته و به دنیای خود بازگردند. شما کودکان و نوجوانان باهوش نیز می توانید به صورت دستیاران این گروه محقق در آمده و در پیدا کردن استخوانها به آنها کمک کنید. مسلما هوش و ذکاوت شما و قدرت ریسک بالا شما را در رسیدن به هدفتان یاری خواهد داد.

روش بازی

-      آماده سازی بازی عصر حجر:

ابتدا کارت های اهالی دهکده را جدا کرده و بُر زده سپس به رو کنار صفحه بازی قرار دهیم. آنگاه کارتهای پرنده را نیز از هم جدا کرده و مانند کارتهای اهالی دهکده پشت به رو در کنار صفحه بازی قرار دهیم و مکانی را نیز مشخص نموده و تمامی کارتهای استخوان را نیز در آنجا قرار می دهیم.

طریقه بازی عصر حجر:

تمامی بازیکنان باید مهره خود را د رنقطه شروع (start) قرا رداده، سپس با آوردن عدد 6 وارد بازی شوند. در این بازی شما به هر طرف که دلخواه شماست می توانید حرکت کنید و هنگامی که در خانه های موردنظر بازی قرار گرفتید به دستورات آن خانه که توضیحات آن در پایین آمده است عمل کنید.

     1- خانه اهالی دهکده: هنکامیکه شما در این خانه ها قرار گرفتید، یک کارت از کارتها یاهالی دهکده را د رحالیکه کارتها پشت به رو است برداشته و به دستور آن که در همان کارت نوشته شده است عمل کنید. سپس این کارت را زیر کارتهای دیگر قرار دهید.

     2- خانه آشیانه پرنده:  شما باید سعی نمایید که حتی الامکان د راین خانه ها قرار بگیرید. هنگامیکه مهره شما در این آشیانه ها قرار گرفت، یک کارت از کارتهای پرنده را برداشته و در اینجا شانس باید به کمک شما بیاید. اگر کارت شما عکس پرنده بود، مجازات می شوید و باید به مجازاتی که آن کارت برایتان در نظر گرفته شده است عمل نمائید. حال اگر کارت رو شده، کارت استخوان بود، شما مجاز به برداشتن یک کارت استخوان می باشید.

3- خانه جایزه:  چنانچه مهره شما در این خانه ها قرار گرفت، شانس با شما یار است و می توانید به ترتیب یکی از چند عامل زیر را به دلخواه انجام دهید:

الف) دو بار تاس ریخته و مجموع اعداد را حرکت کنید.

ب) یک کارت از کارتهای اهالی دهکده و یا کارت آشیانه را برداشته و به آن عمل کنید.

ج) و یا یک کارت استخوان از هر کدام از بازیکنان که می خواهید بگیرید.

پایان و برنده بازی:

اولین کسی که بتواند مجموع استخوانهایی را که دارد،  به هفت عدد برساند برنده بازی خواهد بود و بقیه بازیکنان نیز می توانند برای نفر دومی و سومی در بازی تلاش کنند.

طریقه بازی سیندرلا:


بازیکنان به ترتیب تاس انداخته در خانه شروع اول در مسیر فلش حرکت می کنند هرگاه مهره ی بازیکنی در یکی از خانه هائی که عکس سیندرلا هست قرار گرفت او می تواند از مسیر اول به مسیر دوم وارد شود یعنی هرگاه مهره بازیکنی هر چند بار هم که دور زده باشد در خانه سیندرلا قرار نگیرد نمی تواند به خنه های ردیف دوم وارد شود پس هرگاه مهره بازیکنی در خانه ای قرار گرفت که عکس سیندرلا بود آن بازیکن می تواند وارد خانه های ردیف دوم شده و در این ردیف حرکت کند واین بار سعی می کند با کسب 25 امتیاز از خانه هایی که در آن امتیاز نوشته شده به خانه های ردیف سوم برسد هر بازیکنی که توانست 25 امتیاز بگیرد وارد خانه های ردیف سوم می شود در این ردیف هرگاه مهره بازیکنی در خانه قرمز رنگ قرار گرفت وارد خانه کفش سیندرلا شده و برنده بازی خواهد شد.

کلمات کلیدی

عصر حجر, سیندرلا, Cinderella, طریقه بازی, پری مهربان, دنیای ماقبل تاریخ, تاس, کارت استخوان, کفش سیندرلا, باستان شناسان, بازیکنان
مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
نیاز کودکان به خواب چقدر است؟   نیاز کودکان به خواب چقدر است؟
خدایا با من حرف بزن   خدایا با من حرف بزن
مراقبت بعد از شیردهی   مراقبت بعد از شیردهی
والدین بدانید و انجام ندهید!   والدین بدانید و انجام ندهید!
بهره بردن از خواص درمانی میوه ها و گیاهان   بهره بردن از خواص درمانی میوه ها و گیاهان
اسباب بازی های غیر استاندارد و ایجاد کم شنوایی در کودکان   اسباب بازی های غیر استاندارد و ایجاد کم شنوایی در کودکان
 مراقبت های لازم برای داشتن نوزادان سالم   مراقبت های لازم برای داشتن نوزادان سالم
خوشبختی چیست و چگونه می توان بدست آورد   خوشبختی چیست و چگونه می توان بدست آورد
ورزش های مفید در بارداری را بشناسیم   ورزش های مفید در بارداری را بشناسیم