رنگهای موجود

بچین و بریز 4 - وسایل نقلیه

گروه محصول
بازی های چند نفره
جنس اصلی :
پلاستیکی
گروه سنی :
از 4 سال تا 9 سال
تعداد بازیکن :
1
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
بچین و بریز 4 - وسایل نقلیه .در اين مجموعه مهره هاي پلاستيكي با طرح آدمک ارائه شده كه به شكل هاي مختلف قابل استفاده اند و برچسب هاي وسایل نقلیه ارائه شده در بسته امكان مصور نمودن مهره ها را فراهم كرده است. كودك علاوه بر آشنايي با وسایل نقلیه مختلف، با كنار هم و روی هم چيدن مهره ها امكان خلق كردن شكل هاي مختلف را دارد. از جمله بازي هایی كه با اين مجموعه انجام ميشود ميتوان به دومينو اشاره كرد. همچنين از تصاوير ميتوان به عنوان بازي حافظه استفاده نمود كه در آن مهره ها به پشت روي زمين چيده مي شوند و كودك بايد دو به دو مهره ها را رو كرده و تصاوير همسان را پيدا كند.
اطلاعات خرید
قیمت :
111,375 ریال
107,500 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
ابعاد : 300 * 210 * 40 وضعیت موجودی :
وزن : 442 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.06048 (متر مکعب)
وزن کارتن : 10.608 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


بچین و بریز 4 - وسایل نقلیه


بازی اول: بچین و بریز (انفرادی یا گروهی)

در ین بازی علاوه بر آشنایی کودک با وسایل نقلیه، هدف اصلی، چیدن قطعات بر روی هم می باشد. این بازی هم به صورت انفرادی و هم جمعی قابل انجام است. چیدن قطعات به حالت های مختلف امکان پذیر است و می توان چیدن مهره ها را آنقدر ادامه داد تا گذاشتن آخرین قطعه باعث ریختن کلیه قطعات شود. همچنین می توان با هدف قراردادن برج یا زنجیره ساخته شده آن را خراب کرد. این فرم از بازی برای تمام سنین و در جهت ایجاد تمرکز، تقویت اعصاب و کنترل دست طراحی شده است. بچین و بریز

بازی دوم: دومینو (انفرادی یا گروهی)

در این شکل از بازی همه قطعه ها را پشت سر هم به شکل صف بچینید. حالا با انداختن اولین قطعه در جلوی صف تمام قطعات فرو می ریزند. این بازی شکل ساده ای از دومینوهای وسیع و حرفه ایست که در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد.بچین و بریز حیوانات

بازی سوم: آدمک حافظه (گروهی)

در این نوع بازی که به صورت گروهی انجام می شود. کلیه قطعات را روی زمین بچینید. به طوری که تصاویر روی آنها دیده نشوند. حال نفر اول دو قطعه را به صورت تصادفی انتخاب می نماید. اگر هر دو قطعه یک شکل بودند هر دو مهره را برای خود بر می دارد و در غیر این صورت مهره ها را به حالت اول به جای خود بر می گرداند. بازیکنان باید با به خاطر سپردن محل مهره های جفت سعی کنند تعداد بیشتری جفت را برای خود پیدا کنند. صاحب بیشترین مهره ها برنده بازی خواهد بود. هدف اصلی این بازی تقویت حافظه تصویری می باشد. 

بازی چهارم: آدمک سرعت (گروهی)

یکی از تصاویر را تعیین کرده و قطعه ها با آن تصویر را از دور بازی خارج، فقط یکی از آن ها را وارد بازی کنید. قطعه و تصویر مشخص شده را با دیگر قطعات به هم بریزید. حالا همه آنها را از پشت روی زمین به شکلی که تصویر آنها دیده نشود بچینید. با شمارش معکوس بازی شروع و همه بازیکنان باید به سرعت قطعه ها را برگردانده و شکل موردنظر را پیدا کنند. این بازی بدون رعایت نوبت انجام می شود و هدف آن ایجاد سرعت عمل است. هر بازیکنی که زودتر تصویر موردنظر را پیدا کرد برنده است. 

هدف بازی: شناخت رنگ ها و وسایل نقلیه برای کودکان و تقویت حافظه، تمرکز و تسلط بر دستان در همه سنین

محتویات جعبه:

50 قطعه پلاستیکی در 5 رنگ مختلف (زرد، قرمز، نیلی، بنفش، سبز9

60 عدد لیبل با موضوع وسایل نقلیه در 13 شکل مختلف

(اتوبوس، تاکسی، ماشین پلیس، آمبولانس، آتش نشانی، ون، موتور، دوچرخه، قطار، هواپیما، کشتی، هلی کوپتر، لودر9

لیبل ها را جدا کرده و روی قطعات پلاستیکی بچسبانید.

بچین و بریز یک بازی ساده و در عین حال سرگرم کننده است. این بازی به صورت فردی و گروهی برای کودکان بالای 3 سال طراحی گردیده است. از اهداف مهم این بازی آشنایی با وسایل نقلیه، تقویت قدرت تمرکز و تسلط بر دستان، ایجاد هماهنگی بین چشمها و دست ها، دقت و همچنین حافظه می باشد. قطعات بچین و بریز قابلیت بازی در حالت های مختلف بسیاری را دارد که 4 مورد از جالبترین آنها د راین مجموعه معرفی می گردد.
 
مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
اسید فولیک چه فوایدی دارد؟   اسید فولیک چه فوایدی دارد؟
نیاز کودکان به خواب چقدر است؟   نیاز کودکان به خواب چقدر است؟
مراقبت های نوزاد   مراقبت های نوزاد
مدیریت زمان سری اول   مدیریت زمان سری اول
مدیریت زمان سری چهارم   مدیریت زمان سری چهارم
ایمپلنت دندان چیست سری دوم   ایمپلنت دندان چیست سری دوم
ریاضی همراه با بازی   ریاضی همراه با بازی
 رازهای ناب و طلائی درباره کسب موفقیت در زندگی   رازهای ناب و طلائی درباره کسب موفقیت در زندگی
پیشگیری از ناراحتی گوارشی کودک   پیشگیری از ناراحتی گوارشی کودک