رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

دو کارتی زبان انگلیسی

گروه محصول
ک آموزشی زبان
جنس اصلی :
پلاستیکی
گروه سنی :
از 6 سال تا 12 سال
تعداد بازیکن :
2-8
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه
تعداد در کارتن:
12
توضیحات محصول :
بازی دو کارتی زبان انگلیسی، یک بازی جالب و جذاب جهت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان و بزرگسالان می باشد. ابتدا بازیکنان با فشار دادن اهرم دستگاه بازی را شروع کرده و باید از حروف بیرون آمده از دستگاه بتوانند کلمات ن.شته شده روی کارت های مقوایی را کامل کنند. در مراحل بعدی برای بازیکنان حرفه ای تر بازی های پیچیده تری وجود دارد که بایکنان باید با استفاده از کارت ها کلمات معنی دار بسازند. هر بسته حاوی 72 کارت پلاستیکی و 36 کارت کلمه و یک نرم افزار می باشد. استفاده از این محصول فرایند آموزش زبان انگلیسی را با جذابیت بیشتری همراه می سازد.
اطلاعات خرید
قیمت :
567,000 ریال
559,500 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • سرگرمی
  • یادگیری کلمات
ابعاد : 220 * 210 * 90 وضعیت موجودی :
وزن : 705 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.049896 (متر مکعب)
وزن کارتن : 8.46 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


دو کارتی زبان انگلیسی


دو کارتی زبان انگلیسی 

دوکارتی زبان انگلیسی

مهارت های آموزشی بازی:

افزایش دامنه لغات

آشنایی با املای کلمات ساده انگلیسی

آموزش حدود 500 کلمه 3 حرفی انگلیسی به همراه معنای آنها

مهارت ساخت کلمات

کمک به انجام فعالیت های گروهی

تفریح و داشتن اوقات خوش 

دو کارتی زبان انگلیسی

یادگیری و اموزش کلمات 3 حرفی انگلیسی

محتویات:

صفحه بازی، 72 کارت حروف، 36 کارت ساخت کلمات، قانون بازی

بازی دو کارتی انگلیسی یک روش شگفت انگیز و جالب برای آموزش ساختار کلمات انگلیسی ساده می باشد. این بازی برای آن دسته از کودکانی که زبان انگلیسی آشنایی مقدماتی دارند، طراحی شده است. در این بازی با روش قرار گرفتن حروف الفبا انگلیسی در کنار یکدیگر و ساخت کلمات ساده 3 حرفی انگلیسی آشنا خواهید شد. این بازی را با توجه به سطح آشنایی به زبان انگلیسی و گروه سنی کودکان به دو صورت رقابتی و مشارکتی می توان بازی نمود. در فرایند بازی، شما با حدود 500 کلمه ی انگلیسی و معنای فارسی آن آشنا خواهید شد.

دوکارتی زبان

 

روش بازی دو کارتی زبان انگلیسی


 دو کارتی

شرح بازی

روش بازی از طرف ساده:

در ابتدا باید یکی از بازیکنان را به عنوان هدایت کننده بازی و کسی که اهرم بازی را تکان می دهد، انتخاب کنید. البته در هر دوره بازی این بازیکن می تواند تغییر نماید. ما پیشنهاد می کنیم که بزرگترین بازیکن به عنوان اولین هدایت کننده بازی انتخاب شود.

هدایت کننده بازی یک بار اهرم صفحه بازی را به جلو برده و بر می گرداند، تا دو کارت اعداد بیرون بیاید.

در این زمان بازیکنان باید از این دو کارت برای قرار گرفتن آن بر روی کارت تصاویر خود استفاده نمایند. (با توجه به اعداد روی کارت و یا عملیات ریاضی که در هر خانه وجود دارد)هر کدام از بازیکنان که زودتر اعلام کند که یک کارت خاصی را می خواهد، هدایت کننده بازی آن کارت را به او می دهد. اگر بازیکنان نتوانستند از این کارت ها استفاده نمایند، هدایت کننده بازی آن دو کارت را از طریق دو روزنه موجود بر روی صفحه بازی به داخل بر می گرداند.

اگر دو یا چند نفر از بازیکنان به یک کارت خاص نیاز داشته باشند، آن بازیکنی که زودتر اعلام کرده است، کارت را در اختیار می گیرد. تصمیم در مورد اینکه کدام بازیکن زودتر کارت را خواسته به عهده هدایت کننده بازی می باشد و همه باید به نظر او احترام بگذارند. در صورتی که هدایت کننده نتواند تصمیم بگیرد که کارت بیرون آمده را به کدام بازیکن باید بدهد، کارت مورد نظر به داخل صفحه بازی برگردانده خواهد شد.

اگر بازیکنی اعلام کند کارتی را می خواهد و سپس متوجه شود که اشتباه نموده است، هدایت کننده بازی باید آن کارت را به نفر دوم بدهد. و برای آن فرد جریمه ای در نظر بگیرند به نحوی که به ازاء هر بار اشتباه هدایت کننده بازی یک اخطار به وی می دهد. اگر اخطار آن فرد به عدد 3 برسد، باید یکی از کارت های تصاویر خود را که قبلا بر روی کارت بازی خود قرار داده است، به هدایت کننده برگرداند و در صورت تکرار جریمه نیز تکرار خواهد شد.

اولین بازیکنی که بتواند 9 خانه کارت بازی خود را با استفاده از کارت های اعداد  پر کند، برنده بازی خواهد بود. 

روش بازی دوکارتی
بازیکن برنده می تواند به عنوان هدایت کننده بازی در دور بعد باشد.

حالت های خاص برنده بازی:

بازیکنان می توانند با توافق یکدیگر برای برنده بازی شرایط خاصی را تعیین نمایند. به صورتی که اگر بازیکنی بتواند صفحات کارت بازی خود را در حالت های خاصی پر نماید، برنده بازی خواهد بود. این حالت ها در تصاویر زیر به نمایش گذاشته شده است. 

روش بازی دوکارتی

سخنی با والدین و معلمان

با تشکر از تهیه این محصول ، باید اعلام کنیم که بازی دو کارتی ریاضی باعث افزایش مهارت های اولیه ریاضی و اجتماعی کودکان عزیز شما خواهد شد. در حدود 3 سالگی بچه ها شروع به یادگیری شمارش اعداد و کم کم ردیف کردن اعداد می نمایند. آنها شروع می کنند به شناخت اعداد و استفاده از اعداد در درست کردن مقادیر متفاوت، که این باعث می شود آنها مهارت طبقه بندی و شمارش را فرا گیرند. برای این زمان از آموزش، استفاده از طرف سبز کارت های بازی توصیه می شود. بعد از این مرحله شما می توانید از طرف قرمز کارت ها برای ادامه فرایند آموزش استفاده نمائید.

این بازی در آینده به کودک شما کمک خواهد کرد تا مهارت های مفاهیم پیچیده تر اعداد مانند، تخمین زدن، ترکیب کردن مقادیر و استفاده از نشانه ها و علائم ریاضی را بهتر درک نمایند.

امید است که ما با ارائه این بازی در پیشرفت کودکان و عزیزان شما موفق بوده باشیم.

قانون بازی دو کارتی  

دوکارتی

معرفی کلی بازی:

بازی دو کارتی ریاضی، یک بازی جالب و شگفت انگیز جهت آموزش ریاضی مقدماتی برای کودکان می باشد. بازیکنان پس از حرکت دادن اهرم صفحه بازی، در صورتی که اعداد بیرون آمده را بتوانند با تصاویر کارتهای خود هماهنگ کنند، از این اعداد استفاده کرده، در غیر اینصورت کارت های اعداد بیرون آمده را دوباره به داخل صفحه بازی هدایت می کنند. کارت های اعداد از صفر تا 12 را شامل می شود و کارت های تصاویر نیز در دو سطح ساده و سخت طراحی شده است. در طرف ساده کارت ها، بازیکنان با اعداد و شمارش آشنا خواهند شد و در طرف سخت کارت ها، بازیکنان با عملیات جمع آشنا می شوند.

مهارت های آموزشی بازی:

مهارت شمارش اعداد

آشنایی با عملیات ساده جمع

تشخیص اعداد

مقایسه و ارزیابی شرایط

نقشه ها و مسابقه

تشخیص کلمات اعداد

آموزش مهارت حرکتی و هماهنگی

آشنایی با احساس برنده و بازنده بودن


هدف بازی

شما باید اولین بازیکنی باشید که تمامی خانه های کارت تصاویر خود را با کارت ها اعداد پر نمائید.

آماده شده برای بازی

کلیه 72 عدد کارت اعداد را در صفحه بازی قرار دهید. مطمئن شوید که هر دو طرف صفحه به یک اندازه دارای کارت های اعداد می باشندف سپس درب بالای صفحه را ببندید.

قبل از شروع بازی باید صفحه بازی طوری قرار گیرد که تمامی بازیکنان بتوانند کارت های اعداد خروجی را به راحتی ببینند.

هر یک از بازیکنان یک کارت تصویر را بر می دارد. همانطور که گفتیم، کارت های تصاویر دارای دو سطح از بازی می باشند، کلیه بازیکنان باید با هماهنگی هم با یک طرف کارت ها بازی کنند.

طرف سبز کارت ها: در این طرف از کارت ها، تصاویر مختلفی وجود دارد و زیر هر تصویر تعداد آن به صورت حروف نوشته شده است.

طرف قرمز کارت ها: در این طرف از کارت ها، با استفاده از تصاویر یک عملیات جمع ساده آورده شده است، و بازیکنان خود باید آن جمع را در ذهنشان انجام داده و عدد جواب را در آن خانه قرار دهند. دو کارتی


مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
کودکان و از شیر گرفتن آنها   کودکان و از شیر گرفتن آنها
خواص داروئی میوه ها و گیاهان   خواص داروئی میوه ها و گیاهان
تشخیص دیابت حاملگی چگونه است؟   تشخیص دیابت حاملگی چگونه است؟
انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان   انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
رابطه آسم با استرس دوران بارداری   رابطه آسم با استرس دوران بارداری
همه چیز در مورد دندان شیری   همه چیز در مورد دندان شیری
خطرات تهدید کننده موبایل   خطرات تهدید کننده موبایل
بهبود سلامت کودکان بوسیله اسباب بازی‌های سنگین   بهبود سلامت کودکان بوسیله اسباب بازی‌های سنگین
تأثیر سن در مراحل بازی کودک چیست؟   تأثیر سن در مراحل بازی کودک چیست؟