رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

تاجر موفق

گروه محصول
بردگیم
جنس اصلی :
مقوایی
گروه سنی :
از 6 سال تا 15 سال
تعداد بازیکن :
2-4
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
20
توضیحات محصول :
تاجر موفق
اطلاعات خرید
قیمت :
378,000 ریال
364,000 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • فکری
  • سرگرمی
ابعاد : 340 * 240 * 50 وضعیت موجودی :
وزن : 295 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.0816 (متر مکعب)
وزن کارتن : 5.9 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


بازی فکری تاجر موفق


بازی فکری تاجر موفق

رمز موفقیت در تجارت، آگاهی و دانستن است.

گروه تولیدی کودک و آینده تولید کننده بازیهای فکری و آموزشی، جدیدترین بازی خود را با نام تاجر موفق به شما دوستداران بازیهای فکری معرفی و تقدیم می‌نماید.

مقدمه

در بعضی از کشورها به خاطر اهمیت بالای جذب توریسم و تجارت پر سود این صنعت شرکت‌هایی شروع به تحقیقات حرفه‌ای نموده‌اند و به خاطر موفقیت در کار و عملکردشان معروف و مخاطبین زیادی جلب کرده‌اند.

عملکرد و تحقیقات دقیق این شرکت‌ها باعث شده که اکثر شرکت‌های سرمایه گذار و یا افرادی که می‌خواهند سفر به دور دنیا را تجربه کنند لازم می‌دانند که ابتدا به سایت این شرکت‌ها مراجعه کنند و سپس برای شروع به سفر خود تصمیم بگیرند یکی از این شرکت‌ها می‌باشد که در سال 2017 نام کشورهایی که بیشترین فعالیت را در جذب توریست داشته‌اند را منتشر کرده است.

از آنجایی که گروه تولیدی کودک و آینده بازیهایی را طراحی و ارائه می‌کند که مخاطب به جز سرگرمی سالم می‌تواند اطلاعات خود را افزایش بدهد بازی جدید تاجر موفق برای شما دوستداران سرگرمی‌های سالم طراحی و ارائه شده در بازی تاجر موفق نام 20 کشور به ترتیب از رتبه 1 تا 20 آمده است که اطلاعات کامل و جامع این کشورها در کلیت‌های اطلاعات عمومی بازی آمده است.

بازی تاجر موفق طوری طراحی شده که شما برای شروع سفر تجاری، سیاحتی خود از مبداء که کشور عزیزمان ایران است حرکت نموده و از کشور تایلند که رتبه اول جذب گردشگر در جهان را دارد عبور و به مسیر خود ادامه می‌دهید.

روش بازی تاجر موفق: 

ابتدا 20 قطعه اسکناس را بین بازیکنان تقسیم نموده (هر بازیکن 5 قطعه) سپس هر بازیکن رنگ مهره مورد علاقه خود را انتخاب نموده و در نقطه شروع قرار داده و کایت‌های دیگر را روی صفحه بازی و در جایگاه خود قرار می‌دهیم. (روی کارت‌ها به طرف پایین باشد). بازیکن شماره 1 بازی را آغاز نموده و تاس می‌اندازد فقط با آوردن شماره خود اجازه حرکت را دارد. (مثال: شماره 1 با آوردن ....... می‌تواند وارد بازی شود) در ادامه هر بازیکن که شماره پنج بیاورد می‌تواند درخواست کارت اطلاعات عمومی کند. یکی از بازیکنان یک عدد کارت اطلاعات عمومی را از رو برداشته و نام کشور رو می‌گوید. بازیکنی که شماره پنج آورده باید به 3 الی 8 مورد (بسته به توافق در ابتدای بازی جهت میزان سختی و جذب شدن بازی) از اطلاعات آن کشور اشاره کند (مثال پایتخت زبان- واحد پول) اگر صحیح گفته باشد کارت را برای خود برمیدارد و اگر خطا گفته باشد باید یک قطعه اسکناس 10 امتیازی (بابت جریمه) به بانک پرداخت نماید. در ادامه هر بازیکنی که شماره شش بیاورد خودش می‌تواند 1 عدد ککارت طلایی (دعوت نامه) برداشته و به آن کشور داخل شده و کارت را برای خود نگه دارد و در صورت انصراف از دعوت، کارت طلایی را زیر کارتهای دیگر گذاشته و تا نوبت خود منتظر می‌ماند (انصراف از این کارت هزینه ندارد)

هر قطعه اسکناس 10 امتیاز، هر کارت اطلاعات عمومی 10 امتیاز و هر کارت طلایی 20 امتیاز دارد که در انتها همه بازیکنان باید به ایران بازگشته و هرکس امتیاز بیشتری را سب کرده باشد برنده بازی خواهد بود.

وسایل بازی:

4 عدد مهره رنگی 1 عدد تاس 7 عدد کارت طلایی (دعوت نامه) 21 عدد کارت اطلاعات عمومی و 20 عدد مهره دکمه‌ای (جهت بازی دوز)مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
اسباب بازی مناسب سن 5 سال به بالا   اسباب بازی مناسب سن 5 سال به بالا
ورزش ژیمناستیک از چه سنی برای کودکان مجاز است سری اول   ورزش ژیمناستیک از چه سنی برای کودکان مجاز است سری اول
تاثیر دوچرخه سواری بر رشد کودک و مزایای استفاده از دوچرخه برای کودکان   تاثیر دوچرخه سواری بر رشد کودک و مزایای استفاده از دوچرخه برای کودکان
انواع اسباب بازیهایی مناسب زیر 2 سال   انواع اسباب بازیهایی مناسب زیر 2 سال
اختلال در خواب با استفاده از تبلت و موبایل تشدید می یابد   اختلال در خواب با استفاده از تبلت و موبایل تشدید می یابد
اسباب بازی خطرناك اما پرطرفدار   اسباب بازی خطرناك اما پرطرفدار
برای کودکانمان همبازی پیدا کنیم   برای کودکانمان همبازی پیدا کنیم
بهترین هدیه برای کودکان 2 تا 3 سال   بهترین هدیه برای کودکان 2 تا 3 سال
معرفی مسموميت حاملگي یا پره اکلامپسی   معرفی مسموميت حاملگي یا پره اکلامپسی