رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

زنبورک

گروه محصول
تقویت حافظه
جنس اصلی :
پلاستیکی
گروه سنی :
از 4 سال تا 11 سال
تعداد بازیکن :
2-5
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
زنبورک
اطلاعات خرید
قیمت :
عدم موجودی
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • فکری
  • سرگرمی
  • تقویت هوش
ابعاد : 230 * 230 * 60 وضعیت موجودی : موجود نیست
وزن : 366 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.076176 (متر مکعب)
وزن کارتن : 8.784 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


بازی فکری زنبورک


هدف بازی زنبورک:

ویزز... ویزز...! به نظر شما زنبورک‌های رنگی کجا مخفی شدند؟ آیا آنها داخل کندو خود هستند؟ آنها خیلی سریع جای خود را تغییر می‌دهند. اگر بتوانید زنبورک‌های رنگی را پیدا کنید، برنده بازی خواهید بود. بازی زنبورک‌ها به اینصورت می‌باشد که شما باید با توجه به رنگ کارت‌های بازی، زنبورک مورد نظر در زیر کندوها را پیدا کنید، برای اینکار نیاز است که حافظه قدرتمندی داشته باشید. بازی زنبورک باعث تقویت حافظه کوتاه مدت کودکان و افزایش مهارت یادگیری در آنها می‌شود.

محتویات جعبه:

6 عدد کندو زنبورک‌ها

6 عدد زنبورک رنگی (قرمز، سبز، زرد، آبی، صورتی، بنفش)

36 عدد کارت بازی

راهنمای بازی:

در این بازی تمامی بازیکنان باید به جابجایی کندوها و زنبورهای زیر آن توجه نمایند و همیشه محل قرارگیری زنبورهای رنگی را در وسط بازی و جلوی سایر بازیکنان در حافظه خود نگهدارند، تا زمانی که نوبت آنها رسید بتوانند خیلی سریع محل قرار گیری زنبورها را اعلام نمایند.

شما باید با استفاده از حافظه و هوش خودتان کندوهای بیشتری جمع کنید و برنده بازی شوید.

پایان بازی:

برنده بازی کسی است که بتواند جلوی خودش چهار کندو جمع کرده باشد، در واقع اولین کسی که چهار کندو بتواند جمع کند، برنده بازی خواهد بود.


روش بازی زنبورک


آماده شدن برای بازی زنبورک:

ابتدا تمامی کارت‌های بازی را مخلوط کرده و به پشت در وسط میز بازی یا روی زمین طوری قرار دهید که تمامی بازیکنان بتوانند تصاویر کارت‌ها را ببینند. اکنون باید 6 عدد زنبورک رنگی را دورتا دور کارت‌های بازی به صورت دایره‌ای قرار دهید، حالا باید کندوها را بر روی زنبورک‌ها بگذارید، البته تمامی بازیکنان باید این مرحله را ببینند و محل قرار گرفتن زنبورک‌های مختلف را در حافظه خود نگهدارند. اکنون می‌توانید بازی را شروع کنید.

دقت کنید که رنگ زنبورهای روی کارت‌ها با هم متفاوت می‌باشد و با رنگ مهره‌های زنبورها هماهنگ هستند.

شروع بازی زنبورک:

کوچکترین بازیکن شروع کننده بازی خواهد بود، او باید یک کارت از وسط بازی برداشته و آن را برگرداند، اگر تصویر روی کارت زنبور باشد، با توجه به رنگ زنبور باید حدس بزند که زنبور مورد نظر، زیر کدام یک از کندوها قرار دارد، اگر درست حدس بزند، آن کندو و زنبور زیرش را به جلوی خودش می‌کشد و اگر درست حدس نزده باشد، کارت را در زیر کارت‌های وسط بازی قرار می دهد و نفر بعدی که سمت چپ او قرار دارد باید یک کارت دیگر را برگرداند، بازی به همین صورت ادامه خواهد داشت.

اگر کارت برگردانده شده تصویر کندو باشد، شما بازیکن خوش شانسی هستید، زیرا می‌توانید یکی از کندوهای وسط بازی را به همراه زنبور زیر آن برای خودتان بردارید و اگر در وسط بازی کندوی وجود نداشته باشد، می‌توانید از جلوی بازیکنی که بیشترین کندو را دارد، یکی از کندوهای او را برای خودتان بردارید. در این حالت نیاز نیست رنگ زنبور زیر کندو را نگاه کنید و فقط کندو را به جلوی خودتان بکشید.

اگر کارت برگردانده شده تصویر خرس باشد، شما بازیکن خوش شانسی نیستید و باید یکی از کندوهای جلوی خودتان را به وسط بازی برگردانید. البته اگر کندوی ندارید، نیاز نیست کاری انجام دهید.

زمانی که یکی از بازیکنان کارتی را برمی‌گرداند و تصویر مثلاً یک زنبور آبی هست، و اگر کندوی که زیر آن زنبور آبی قرار داد جلوی بازیکن دیگری باشد و در وسط بازی نباشد را نیز می‌تواند بردارد، در واقع بازیکنان می‌توانند از جلوی یکدیگر نیز کندوی مورد نظر را بردارند و کندوها به صورت مداوم بین بازیکنان و وسط بازی در حال جابجایی خواهند بود.


مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
آب بازی چه فوایدی برای کودکان دارد   آب بازی چه فوایدی برای کودکان دارد
آشنا کردن کودک با نخستین طعم غذاها   آشنا کردن کودک با نخستین طعم غذاها
تنبلی تخمدان و ناباروری سری دوم   تنبلی تخمدان و ناباروری سری دوم
رشد شخصیتی کودکان   رشد شخصیتی کودکان
زبان آموزی در خردسالان سری سوم   زبان آموزی در خردسالان سری سوم
وسایل مورد نیاز کودک زیر یک سال چیست؟   وسایل مورد نیاز کودک زیر یک سال چیست؟
با رفتار خوب و بد چه کنیم؟   با رفتار خوب و بد چه کنیم؟
رابطه بين بازی و بلوغ اجتماعی کودکان   رابطه بين بازی و بلوغ اجتماعی کودکان
در هنگام خستگی چه بازی هایی با کودک انجام دهیم؟   در هنگام خستگی چه بازی هایی با کودک انجام دهیم؟