رنگهای موجود

شصت در شصت

گروه محصول
بازی های چند نفره
جنس اصلی :
پلاستیکی
گروه سنی :
از 5 سال تا 15 سال
تعداد بازیکن :
1
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
شصت در شصت
اطلاعات خرید
قیمت :
253,125 ریال
249,500 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • سرگرمی
ابعاد : 180 * 180 * 40 وضعیت موجودی :
وزن : 204 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.031104 (متر مکعب)
وزن کارتن : 4.896 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


بازی شست در شست


بازی شست در شست یک بازی هیجانی و بسیار سریع می‌باشد که باعث افزایش چالاکی و بالا بردن قدرت عکس العمل بازیکنان می‌شود. اگر کمی دقت کنید و کمی هم سرعت از خودتان نشان دهید، خیلی راحت برنده این بازی خواهید بود. بازیکنان باید تلاش کنند اولین نفری باشند که حلقه‌های رنگی را به ترتی گفته شده در کارت‌ها در انگشت خود بچینند.

 

هدف بازی:

این بازی در چند دور انجام می‌شود، در هر دور بازیکنان باید هر چه سریع‌تر حلقه‌های رنگی را در انگشت شصت خود قرار دهند. بازیکنی که در 5 دور از بازی برنده شود و در واقع 5 عدد کارت جمع کند، برنده نهایی بازی خواهد بود.

آماده شدن برای بازی:

کارت‌های بازی را مخلوط کنید و به پشت در وسط بازی طوری قرار دهید که تمامی بازیکنان از کارت‌ها به یک اندازه فاصله داشته باشند. اکنون هر بازیکن باید از هر رنگ حلقه‌ها دو عدد برای خودش بردارد (2 عدد زرد، 2 عدد قرمز، 2 عدد سبز و 2 عدد آبی) و آنها در جلوی خودش قرار دهد.

شروع بازی:

کوچکترین بازیکن شروع کننده بازی خواهد بود، او باید اولین کارت بازی را برگرداند و طوری آن را در وسط بازی قرار دهد که همه بازیکنان تصویر آن را به خوبی ببینند.

تمامی بازیکنان با دیدن تصویر کارت باید حلقه های رنگی را با توجه به ترتیب شماره‌گذاری رنگ های روی کارت، در انگشت شصت خود قرار دهند، اولین بازیکنی که این کار را انجام دهد باید بلند اعلام کند (مثلاً بگوید «تمام» یا «لایک»). اگر بازیکنی اعلام کند که حلقه‌ها را چیده و بعد مشخص شود که درست نچیده است، بازیکن دیگری که درست چیده است برنده آن دور از بازی می‌باشد و اگر هنوز بازیکنی حلقه‌ها را کامل نکرده است مسابقه بین سایر بازیکنان ادامه خواهد داشت و آن بازیکنی که به اشتباه اعلام کرده بود که چیده است دیگر در آن دور از بازی شرکت نخواهد داشت.

اما اگر بازیکن حلقه‌ها را مطابق با تصویر کارت‌ها درست چیده باشد، برنده آن دور از بازی خواهد بود و کارت مورد نظر را برداشته و جلوی خودش قرار می‌دهد.

در پایان هر دور از بازی، بازیکنان باید حلقه‌ها را به حالت اولیه در جلوی خودشان برگردانند و بازیکن برنده دور قبل یک کارت جدید را برگرداند.

پایان بازی

اولین بازیکنی که بتواند 5 عدد کارت را جمع کند، برنده بازی خواهد بود.


روش بازی شصت در شصت


تغییراتی برای جذاب‌تر شدن بازی شصت در شصت

1.بازیکنان برای سخت‌تر شدن بازی می‌توانند توافق نمایند که مثلا در هر دور از بازی حلقه های زرد یا قرمز را در انگشت اشاره قرار دهند و سایر حلقه‌ها را در همان انگشت شصت بگذارند، اما ترتیب حلقه‌ها باید با ترتیب آنها در کارت‌ها یکی باشد. مثلاً اگر شماره روی کارت‌ها به اینصورت باشد:

1-  قرمز   2- آبی       3- قرمز 4- سبز   5- زرد       6- سبز

بازیکنان باید ابتدا یک حلقه قرمز در انگشت اشاره خود قرار دهند، سپس یک حلقه آبی در انگشت شصت، و دوباره یک حلقه قرمز در انگشت اشاره خود قرار دهند، سپس یک حلقه سبز در انگشت شصت و سپس یک حلقه زرد در انگشت اشاره و یک حلقه سبز دیگر در انگشت شصت بگذارند.

2.بازیکنان می‌توانند توافق نمایند که تمام حلقه‌های بازی را با هم مخلوط کرده و در وسط زمین بازی قرار دهند و همه بازیکنان از وسط بازی حلقه‌های خود را بردارند. این باعث می‌شود که بازیکنان دقت بیشتری نمایند و هیجان بازی نیز بیشتر می‌شود.

3.در ابتدای هر دور از بازی، بازیکنی که کارت را بر می گرداند، می‌تواند اعلام کند که مثلاً حلقه شماره 3 از بازی حذف، در این صورت بازیکنان نباید حلقه آن شماره را در انگشت شصت خود قرار دهند و سایر حلقه‌ها را به همان ترتیب روی کارت در انگشتان می‌گذارند.


مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
اهداف کلی از یک اسباب بازی آموزشی   اهداف کلی از یک اسباب بازی آموزشی
بازی شطرنج و فواید آن سری دوم   بازی شطرنج و فواید آن سری دوم
مطلب روانشناسی در مورد ارتباط موثر همسران سری چهارم   مطلب روانشناسی در مورد ارتباط موثر همسران سری چهارم
تاثیر بازی شطرنج در ذهن کودکان   تاثیر بازی شطرنج در ذهن کودکان
روش خرید اینترنتی اسباب بازی از سایت بازیجو   روش خرید اینترنتی اسباب بازی از سایت بازیجو
زبان آموزی در خردسالان سری اول   زبان آموزی در خردسالان سری اول
راههای مراقبت از نوزادان نارس   راههای مراقبت از نوزادان نارس
مراوده و بازی های جسمانی با کودک   مراوده و بازی های جسمانی با کودک
تغذیه و بارداری  سری چهارم   تغذیه و بارداری سری چهارم