182,000 ریال
339,500 ریال

موسسه آفریدمان


موسسه  آفریدمان

موسسه آفریدمان مجموعه فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه برگزاری دوره های آموزشی خلاقیت از سال ۱۳۹۰ آغاز نموده است. برگزاری کارگاه ها و اردوهای علمی آموزشی خلاقیت و برگزاری همایش وسمینارهای علمی از جمله فعالیت های اجرایی گروه در این مدت بوده است. اعضای علمی این مجموعه شامل اساتید حوزه های روانشناسی، خلاقیت و هنر می باشند که پس از حدود یکسال همکاری و هم اندیشی اقدام به طراحی دوره های تلفیقی خلاقیت و مهارت های زندگی در رده های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال نموده اند.

سایت مرکز پرورش خلاقیت - آفریدمان

مجموعه علمی-آموزشی “آفریدمان” به همراه تیم متخصصین خود به منظور ارائه خدمات آموزشی (والدین & کودکان) در حوزه های مختلف هوش و خلاقیت و بطور کلی ” سلامت متعالی جسمانی و روانی ” کودک و خانواده گام بر می دارد. هدف از ارائه این داده های علمی و کاربردی؛ ارتقاء کمیت و کیفیت سلامت فردی و خانوادگی در همه ابعاد ” خانواده ” بوده و بدیهی است که کودکان دلبند شما، عزیزترین و زیباترین و آسمانی ترین سرمایه و دارایی شما بوده و از طرفی آینده و سلامت فردی و اجتماعی آنها در گرو کارهایی می باشد که شما والدین برای آنها انجام می دهید. این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که مهمتر از امکانات رفاهی، تغذیه و پوشاک برای کودکان؛ سرمایه گذاری بر روی ” سلامت شخصیت ” کودک، بارزترین فاکتور آموزشی، تربیتی و پرورشی می باشد.

پیشرفت برق آسا در حوزه های مختلف تکنولوژی و صنعت و نیز مقوله تک فرزندی (کمیت حداقل در تعداد فرزندان) موجب این واقعیت شده که کودکان امروزی با کمترین سعی و تلاش صاحب انواع امکانات تغذیه، پوشاک و رفاهی تفریحی بوده و این عوامل از کودکان قرن ۲۱ افرادی با هوش متوسط و شخصیت اجتماعی و خلاق ضعیف و ناتوان ساخته است. غالب کودکان هوش منطقی (I.Q ) نسبتا خوبی دارا می باشند ولی در حوزه هوش هیجانی (E.Q ) و خلاقیت فردی ( I.C ) ضعیف و بعضا بسیار ضعیف ظاهر می گردند.

 در همین راستا مجموعه علمی – آموزشی ” آفریدمان ” با نیت عملکرد علمی و عملی در پرورش هوش و خلاقیت و سلامت شخصیت آینده کودک در خانواده، گام های تخصصی مثمر ثمری برداشته که مورد استقبال  انواع مراکز آموزشی (مهد کودک ها، مراکز پیش دبستانی و سایر مراکز فرهنگی و آموزشی) و متصدیان امر گردیده است.نمونه فعالیتها :
 دوره تربیت مربی خلاقیت کودک
کارگاه آموزشی فلسفه برای کودکان
برگزاری همایش اعتماد و خلاقیت
کلیپ های موسسه آفریدمان
آفریدمان در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

چاپ
  • نویسنده : بازیجو
  • سه‏شنبه 7 بهمن 1393


نام شما :
پست الکترونیکی :  
نظر شما :
متن تصادفی :
جستجوی مقاله


26,000 ریال
2,145,000 ریال