رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

بازی کلش ارشیا

گروه محصول
بازی های مقوایی
جنس اصلی :
مقوایی
گروه سنی :
از 4 سال تا 11 سال
تعداد بازیکن :
2-4
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
24
توضیحات محصول :
بازی کلش ارشیا
اطلاعات خرید
قیمت :
225,450 ریال
217,500 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • فکری
  • سرگرمی
ابعاد : 330 * 230 * 45 وضعیت موجودی :
وزن : 326 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.081972 (متر مکعب)
وزن کارتن : 7.824 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


قبیله و جنگ بین قبایل


قبیله یکی از مهم‌ترین اجزای بازی است؛ شما پس از پرداخت ۱۰۰۰۰ سکه و بازسازی قلعه قبیله می‌توانید به یک قبیله ملحق شوید. در قبیله می‌توان با هم قبیله ای‌ها گفتگو کرد و درخواست نیرو داد. از اجزای مهم قبیله جنگ بین قبایل است که پاداش‌های خوبی دارد؛ نبرد قبیله‌ای دو روز به طول می‌انجامد؛ روز اول روز آماده‌سازی قبیله و برانداز کردن حریف خود و چیدن استراتژی مناسب و روز دوم روز اصلی جنگ است که شما با دو حمله‌ای که در اختیار دارید به نبرد می‌روید و در صورت کسب ستاره پاداشی متناسب به سطح حریف دریافت می‌کنید.

مقدمه‌ای کوتاه بازی کلش:

در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید به یاد داشته باشید چهار عنصر بسیار مهم در این بازی وجود دارد. مثلاً اکسیر، اکسیر سیاه، الماس، اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش(صورتی) است که توسط دستگاه‌های اکسیر ساز تولید می‌شود نقش بسیار مهمی در پیشرفت قبیله شما دارد. در آغاز بازی شما یک دستگاه سازنده‌ی اکسیر دریافت می‌کنید. از طلا نیز بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی استفاده می‌شود. طلا نیز توسط دستگاه سازنده طلا به دست می‌آید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت.

اکسیر سیاه ماده‌ای کمیاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در سربازخانه سیاه ساخته می‌شوند استفاده می‌شود. ساخت و ارتقای قهرمانان بازی توسط اکسیر سیاه انجام می‌شود.

تماس‌ها نیز رنگ سبزی دارند و برای افزودن کارگر و سرعت بخشیدن کارها استفاده می‌شوند همچنین عوامل طبیعی نیز در این بازی وجود دارند که بعضی اوقات با از بین بردن آن‌ها الماس دریافت می‌کنید و جعبه‌ای نیز به نام جعبه‌ی الماس وجود دارد که با از بین بردن آن تعداد 3 الماس در امتیاز شما قرار خواهد گرفت.

وسایل بازی:


1-   11 عدد کارت دستگاه سازنده‌ی طلا

2-   10 عدد کارت دستگاه اکسیر ساز

3-   8 عدد کارت الماس

4-   9 عدد کارت پیروزی بر قبیله‌ی دشمن

5-   14 عدد کارت قلعه

6-   45 عدد کارت سرباز

7-   10 عدد کارت سرباز سیاه

8-   صفحه‌ی بازی

9-   چهار مهره در چهار رنگ مختلف و یک تاس

هدف بازی قبایل:

در این بازی فکری زیبا و پرهیجان هدف هر بازیکن حمله و پیروزی بر قبیله‌ی دشمن است. یعنی هر یک از بازیکنان زمان استفاده از هر کارت و یا هر حرکت باید درست مانند یک رهبر قبیله فکر کند و تصمیم بگیرد که قدرت حمله‌اش را چگونه اضافه کند چون تصمیم گیری او در پیروزی و یا شکست قبیله‌اش بسیار مهم است با به دست آوردن 3 کارت پیروزی بر قبیله دشمن شما پیروز این میدان هستید.

آماده سازی بازی کلش:

هر بازیکن مهره‌ای را انتخاب کرده و در نقطه شروع قبیله خودش (یعنی همرنگ با مهره‌اش) قرار میدهد. حالا نوبت حرکت هر بازیکن را مشخص کنید مثلاً با پرتاب تاس هر بازیکنی که بیشترین عدد را بیاورد شروع کننده بازیست و بقیه به ترتیبت عدد بیشتر پشت سر او قرار دارند سپس هر بازیکن یک کارت دستگاه اکسیر ساز و دو کارت دستگاه طلاساز برمی‌دارد حالا بازی را به ترتیب نوبت و با پرتاب تاس از نقطه شروع خود آغاز می‌کند.


روش بازی کلش او کلنز


در این بازی شما رهبری قبیله‌ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس. اکسیر ماده‌ای به رنگ بنفش (صورتی) است که توسط دستگاه‌های سازنده اکسیر تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت قبیلهٔ شما دارد. برای ساخت یا ارتقای هجده نوع سرباز یا برای ارتقاء دادن ساختمان‌های مربوط به ارتش نیاز به مقادیر گوناگونی از اکسیر خواهید داشت. در آغاز بازی شما دو دستگاه سازنده اکسیر دریافت می‌کنید که به صورت خودکار برای شما اکسیر تولید می‌کنند و این اکسیر در بخشی به نام مخزن اکسیر نگه‌داری می‌شود. در ادامه با پیشرفت دهکده می‌توانید دستگاه‌های سازنده اکسیر را پیشرفته کنید و به شمار تولید آن‌ها اضافه کنید. سربازان شما در سربازخانه و به‌وسیلهٔ اکسیر ساخته می‌شوند. در بازی طلسم‌هایی نیز وجود دارد که در کارخانه طلسم‌سازی ساخته می‌شوند. از طلا نیز بیشتر برای ساخت و ارتقای وسایل دفاعی، دیوارها و ساختمان اصلی استفاده می‌شود.

همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر قبایل و غارت دهکدهه آن‌ها هم پیشرفت کنید و هم طلا و اکسیر زیادی به دست بیاورید. طلا نیز توسط دستگاه سازنده طلا به دست می‌آید که در ابتدای بازی دو عدد از آنها را در اختیار خواهید داشت.

اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در سربازخانه سیاه ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای قهرمانان یعنی پادشاه بربرها و ملکه کمان‌دار و محافظ بزرگ و همچنین شارژ کردن برج جهنمی و کمان ایکس استفاده می‌شود.

الماس‌ها نیز رنگ سبزی دارند و برای افزودن کارگر و سرعت بخشیدن به ارتقادادن‌ها استفاده می‌شود. الماس را با پول واقعی می‌توان خرید.

همچنین عوامل طبیعی نیز در این بازی وجود دارند که بعضی اوقات با از بین بردن آن‌ها الماس دریافت می‌کنید؛ و جعبه‌ای نیز به نام جعبه الماس وجود دارد که با از بین بردن آن تعداد ۲۵ الماس در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


Clash of Clans بازی فکری


کلش آو کلنز Clash of Clans ، به معنی «جنگ قبایل»، یک بازی رایگان تلفن همراه و تبلت به صورت آنلاین به سبک بازی ویدئویی راهبردی است که توسط شرکت سوپرسل طراحی شده است. این شرکت در شهر هلسینکی پایتخت کشور فنلاند قرار دارد در سال ۲۰۱۶، ۷۳ درصد از سهام شرکت سوپرسل به شرکت چینی تنسنت فروخته شد و این شرکت حق تعیین استراتژی همهٔ بازی‌های سوپرسل را دارد.

مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
وعده های غذایی را دور هم صرف کنید   وعده های غذایی را دور هم صرف کنید
هوش چیست؟   هوش چیست؟
فضا جهت و رنگ در نقاشی کودکان چه می گویند؟؟   فضا جهت و رنگ در نقاشی کودکان چه می گویند؟؟
خدایا با من حرف بزن   خدایا با من حرف بزن
کودکان و از شیر گرفتن آنها   کودکان و از شیر گرفتن آنها
خطرات تهدید کننده موبایل   خطرات تهدید کننده موبایل
جویدن ناخن، چرا؟؟   جویدن ناخن، چرا؟؟
روروئک و تاثیر آن بر رشد حرکتی کودک   روروئک و تاثیر آن بر رشد حرکتی کودک
نقش آهن در سلامت و رشد کودک   نقش آهن در سلامت و رشد کودک