رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

دو کارتی سرگرمی

گروه محصول
دگر سرگرمی ها
جنس اصلی :
پلاستیکی
گروه سنی :
از 5 سال تا 11 سال
تعداد بازیکن :
2
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه
تعداد در کارتن:
20
توضیحات محصول :
دو کارتی سرگرمی، یک بازی جالب و جذاب جهت افزایش قدرت حافظه و مهارت مطابقت برای همه ی اعضای خانواده مخصوصا کودکان می باشد. هر بازیکنی که سریعتر توانست کارت بیرون آمده را با اشکال روی صفحه ی پیش روی خود مطابقت دهد آن کارت را برای خود بر می دارد و کسی که زودتر کل صفحه ی خود را تکمیل کند برنده ی بازیست. هر جعبه ی بازی حاوی هشت کارت دو طرفه، 72 عدد کارت پلاستیکی و یک دستگاه کارت ده می باشد. شناخت کلمات و تصاویر، مطابقت دادن کلمات و تصاویر، املای کلمات انگلیسی، واژگان لغت، ایجاد تمرکز و افزایش حافظه، ایجاد مهارت بیان کلامی و ... از اهداف اصلی این بازی است.
اطلاعات خرید
قیمت :
253,125 ریال
250,000 ریال
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • فکری
  • سرگرمی
ابعاد : 260 * 210 * 90 وضعیت موجودی :
وزن : 638 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.09828 (متر مکعب)
وزن کارتن : 12.76 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


دو کارتی سرگرمی


دو کارتی سرگرمی

3 سال به بالا

2 تا 8 نفر بازیکن

اهداف: بازیکنان باید سعی کنند اولین نفری باشند که کارت های بازی خود را با استفاده از کارت های تصاویر پر کنند. این بازی باعث افزایش قدرت تفکیک و تطبیق و تقویت حافظه و افزایش تمرکز خواهد شد.

مهارت های آموزشی بازی:

افزایش دامنه لغات

افزایش قدرت تشخیص کلمات و تصاویر

آموزش املای صحیح کلمات

افزایش قدرت تطبیق در تصاویر

تقویت حافظه و افزایش تمرکز

درک حس برنده و بازنده بودن در جریان بازی

داشتن اوقات شاد و دلچسب در کنار اعضاء خانواده

محتویات:

صفحه پلاستیکی بازی

72 کارت بازی

8 کارت تصاویر

روش بازی دو کارتی سرگرمی


 دو کارتی

شرح بازی

روش بازی از طرف ساده:

در ابتدا باید یکی از بازیکنان را به عنوان هدایت کننده بازی و کسی که اهرم بازی را تکان می دهد، انتخاب کنید. البته در هر دوره بازی این بازیکن می تواند تغییر نماید. ما پیشنهاد می کنیم که بزرگترین بازیکن به عنوان اولین هدایت کننده بازی انتخاب شود.

هدایت کننده بازی یک بار اهرم صفحه بازی را به جلو برده و بر می گرداند، تا دو کارت اعداد بیرون بیاید.

در این زمان بازیکنان باید از این دو کارت برای قرار گرفتن آن بر روی کارت تصاویر خود استفاده نمایند. (با توجه به اعداد روی کارت و یا عملیات ریاضی که در هر خانه وجود دارد)هر کدام از بازیکنان که زودتر اعلام کند که یک کارت خاصی را می خواهد، هدایت کننده بازی آن کارت را به او می دهد. اگر بازیکنان نتوانستند از این کارت ها استفاده نمایند، هدایت کننده بازی آن دو کارت را از طریق دو روزنه موجود بر روی صفحه بازی به داخل بر می گرداند.

اگر دو یا چند نفر از بازیکنان به یک کارت خاص نیاز داشته باشند، آن بازیکنی که زودتر اعلام کرده است، کارت را در اختیار می گیرد. تصمیم در مورد اینکه کدام بازیکن زودتر کارت را خواسته به عهده هدایت کننده بازی می باشد و همه باید به نظر او احترام بگذارند. در صورتی که هدایت کننده نتواند تصمیم بگیرد که کارت بیرون آمده را به کدام بازیکن باید بدهد، کارت مورد نظر به داخل صفحه بازی برگردانده خواهد شد.

اگر بازیکنی اعلام کند کارتی را می خواهد و سپس متوجه شود که اشتباه نموده است، هدایت کننده بازی باید آن کارت را به نفر دوم بدهد. و برای آن فرد جریمه ای در نظر بگیرند به نحوی که به ازاء هر بار اشتباه هدایت کننده بازی یک اخطار به وی می دهد. اگر اخطار آن فرد به عدد 3 برسد، باید یکی از کارت های تصاویر خود را که قبلا بر روی کارت بازی خود قرار داده است، به هدایت کننده برگرداند و در صورت تکرار جریمه نیز تکرار خواهد شد.

اولین بازیکنی که بتواند 9 خانه کارت بازی خود را با استفاده از کارت های اعداد  پر کند، برنده بازی خواهد بود. 

روش بازی دوکارتی
بازیکن برنده می تواند به عنوان هدایت کننده بازی در دور بعد باشد.

حالت های خاص برنده بازی:

بازیکنان می توانند با توافق یکدیگر برای برنده بازی شرایط خاصی را تعیین نمایند. به صورتی که اگر بازیکنی بتواند صفحات کارت بازی خود را در حالت های خاصی پر نماید، برنده بازی خواهد بود. این حالت ها در تصاویر زیر به نمایش گذاشته شده است. 

روش بازی دوکارتی

سخنی با والدین و معلمان

با تشکر از تهیه این محصول ، باید اعلام کنیم که بازی دو کارتی ریاضی باعث افزایش مهارت های اولیه ریاضی و اجتماعی کودکان عزیز شما خواهد شد. در حدود 3 سالگی بچه ها شروع به یادگیری شمارش اعداد و کم کم ردیف کردن اعداد می نمایند. آنها شروع می کنند به شناخت اعداد و استفاده از اعداد در درست کردن مقادیر متفاوت، که این باعث می شود آنها مهارت طبقه بندی و شمارش را فرا گیرند. برای این زمان از آموزش، استفاده از طرف سبز کارت های بازی توصیه می شود. بعد از این مرحله شما می توانید از طرف قرمز کارت ها برای ادامه فرایند آموزش استفاده نمائید.

این بازی در آینده به کودک شما کمک خواهد کرد تا مهارت های مفاهیم پیچیده تر اعداد مانند، تخمین زدن، ترکیب کردن مقادیر و استفاده از نشانه ها و علائم ریاضی را بهتر درک نمایند.

امید است که ما با ارائه این بازی در پیشرفت کودکان و عزیزان شما موفق بوده باشیم.

قانون بازی دو کارتی  

دوکارتی

معرفی کلی بازی:

بازی دو کارتی ریاضی، یک بازی جالب و شگفت انگیز جهت آموزش ریاضی مقدماتی برای کودکان می باشد. بازیکنان پس از حرکت دادن اهرم صفحه بازی، در صورتی که اعداد بیرون آمده را بتوانند با تصاویر کارتهای خود هماهنگ کنند، از این اعداد استفاده کرده، در غیر اینصورت کارت های اعداد بیرون آمده را دوباره به داخل صفحه بازی هدایت می کنند. کارت های اعداد از صفر تا 12 را شامل می شود و کارت های تصاویر نیز در دو سطح ساده و سخت طراحی شده است. در طرف ساده کارت ها، بازیکنان با اعداد و شمارش آشنا خواهند شد و در طرف سخت کارت ها، بازیکنان با عملیات جمع آشنا می شوند.

مهارت های آموزشی بازی:

مهارت شمارش اعداد

آشنایی با عملیات ساده جمع

تشخیص اعداد

مقایسه و ارزیابی شرایط

نقشه ها و مسابقه

تشخیص کلمات اعداد

آموزش مهارت حرکتی و هماهنگی

آشنایی با احساس برنده و بازنده بودن


هدف بازی

شما باید اولین بازیکنی باشید که تمامی خانه های کارت تصاویر خود را با کارت ها اعداد پر نمائید.

آماده شده برای بازی

کلیه 72 عدد کارت اعداد را در صفحه بازی قرار دهید. مطمئن شوید که هر دو طرف صفحه به یک اندازه دارای کارت های اعداد می باشندف سپس درب بالای صفحه را ببندید.

قبل از شروع بازی باید صفحه بازی طوری قرار گیرد که تمامی بازیکنان بتوانند کارت های اعداد خروجی را به راحتی ببینند.

هر یک از بازیکنان یک کارت تصویر را بر می دارد. همانطور که گفتیم، کارت های تصاویر دارای دو سطح از بازی می باشند، کلیه بازیکنان باید با هماهنگی هم با یک طرف کارت ها بازی کنند.

طرف سبز کارت ها: در این طرف از کارت ها، تصاویر مختلفی وجود دارد و زیر هر تصویر تعداد آن به صورت حروف نوشته شده است.

طرف قرمز کارت ها: در این طرف از کارت ها، با استفاده از تصاویر یک عملیات جمع ساده آورده شده است، و بازیکنان خود باید آن جمع را در ذهنشان انجام داده و عدد جواب را در آن خانه قرار دهند. دو کارتی


مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
احتمال شکستگی مچ دست در کودکان چاق   احتمال شکستگی مچ دست در کودکان چاق
آستیگماتیسم چیست و راههای تشخیص و درمان آن   آستیگماتیسم چیست و راههای تشخیص و درمان آن
ایمپلنت دندان چیست سری دوم   ایمپلنت دندان چیست سری دوم
علل شکسته شدن اسباب بازی ها توسط کودکان   علل شکسته شدن اسباب بازی ها توسط کودکان
خصوصیات خانواده خشک و سخت گیر   خصوصیات خانواده خشک و سخت گیر
روش آموزش تنها خوابیدن به کودکان   روش آموزش تنها خوابیدن به کودکان
فوائد و نقش بازی   فوائد و نقش بازی
نکاتی مهم در مورد شنا و کودکان سری دوم     نکاتی مهم در مورد شنا و کودکان سری دوم
قصه درمانی برای پرخاشگری   قصه درمانی برای پرخاشگری