رنگهای موجود
  • رنگ بندی قابل انتخاب نیست

فرار از زندان کیفی

گروه محصول
بازی های مقوایی
جنس اصلی :
مقوایی
گروه سنی :
از 7 سال تا 15 سال
تعداد بازیکن :
2-4
نوع بسته بندی جزئی :
جعبه شرینگ
تعداد در کارتن:
16
توضیحات محصول :
بازی فرار از زندان مناسب برای کودکان بالای7 سال، زیبا و جذاب
اطلاعات خرید
قیمت :
عدم موجودی
کارتن
تعداد
موجود در فروشگاه
امکان خرید آنلاین
امکان سفارش عمده
آیکون های مرتبط
  • فکری
  • سرگرمی
  • حل مسئله
  • دارای قطعات ریز
  • تقویت روابط اجتمایی
ابعاد : 335 * 240 * 50 وضعیت موجودی : موجود نیست
وزن : 300 (گرم)
تولید شده در : ایران
نوع بسته بندی کلی : کارتن
حجم کارتن : 0.06432 (متر مکعب)
وزن کارتن : 4.8 (کیلوگرم)
رتبه ای که به این محصول می دهم
نظر شما :

آرشیو نظرات


اطلاعات تکمیلی

داستان بازی فرار از زندان:

PRISON BREAK GAME RULES


مایکل اسکافیلد، رهبر گروه به همراه 5 زندانی دیگر نقشه فرار از زندان «فاکس ریور» را داشتند؛ اما نگهبان های امنیتی زندان ایالتی فاکس ریور ازاین موضوع باخبر می شوند و تمامی شش زندانی را در سلول هایی محکم و آهنی قرار می دهند که فرار از آن غیر ممکن می نمود. اکنون این زندانیان خطرناک، در شرایط بسیار سخت قرار دارند.آیا حاضرید در این بازی پر هیجان و پر مخاطره به زندانیان خطرناک برای فرار از زندان یاری دهید؟ اگر جوابتان بله است بدون معطلی وارد بازی شوید..

روش بازی

آماده سازی بازی:

همانطور که مشاهده می کنید این بازی دارای 18 کارت ویژه زندانیان است که هر زندانی 3 کارت مخصوص به خود را دارد مثلا 3 کارت مایکل اسکافیلد، 3 کارت جان آبروزی و غیره ... شما در ابتدای کار می بایست 3 کارت هر زندانی را از هم جدا نموده و پشت برو در کنار صفحه بازی قرار دهید آنگاه 6 کارت ابزار و 8 کارت فرصت را نیز جدا از هم نموده و در کنار صفحه بازی بگذارید. حالا آماده یک بازی سرتاسر شور و هیجان می شویم.

نحوه بازی:

شما برای آزادی زندانیان نیاز به ابزار دارید بنابراین اولین کاری که پس از ورود به بازی باید انجام دهید انتخاب یک ابزار است. همان طور که در صفحه بازی مشاهده می کنید ما دارای 6 نوع خانه ابزار هستیم و شما باید سعی کنید در یکی از این خانه ها قرار گرفته و ابزار مخصوص به همان خانه را بردارید. به عنوان مثال، شما در خانه اره برقی باید کارت اره برقی را بردارید هنگامی که این کار را کردید به سمت سلول های زندانیان رفته و در صدد نجایت یکی از آنها باشید شما می بایست آن قدر د ردایره ویژه سلول های زندانیان حرکت کنید تا سرانجام مهره تان بر روی سلول یکی از آنها که قبلا وسط کسی هنوز نجات نیافته است قرار بگیرید. آنگاه به این صورت عمل کنید. همانطور که در کارت ابزارتان مشخص است، هر ابزار برای خود دارای قدرتی می باشد که شما برای شکست سلول زندانیان به آن احتیاج دارید به عنوان مثال اره برقی دارای 18 واحد قدرت می باشد. ضمناً برای گشودن درب هر سلول آهنی به 24 قدرت نیاز است. پس هنگامی که  شما در خانه یکی از زندانیان قرار گرفتید، به قدرت ابزار خود نگاه می کنید و می بینید که مثلا دارای قدرت 18 است مابقی قدرت را شما باید با انداختن تاس در هر دور بازی به دست بیاورید تا مجموع اعداد تاس شما به 24 برسد. مثلا قدرت شما 18 است و شما 2 تاس 1 و یکبار هم تاس 5 آورده اید که در این صورت مجموع اعداد شما بالای 24 می شود، پس شما می توانید آن زندانی را از قفس آزاد کنید اما به یاد داشته باشید که با آزاد کردن هر زندانی شما ابزار خود را از دست می دهید و باید سعی کنید دوباره ابزار دیگری برای خود تهیه کنید. حالا خانه های بازی را معرفی می کنیم تا با ورش بازی بیشتر آشنا شویم.

1       1-خانه زندانیان

هنگامی که شما یک زندانی را آزاد کردید، 3 کارت آن زندانی متعلق به شماست و می توانید از آن 3 کارت کمک بگیرید. به عنوان مثال شما «لینکلن بارز» و «تی بگ» را آزاد کرده اید. پس هنگامی که در خانه زندانیان قرار گرفتید به انتخاب خود از کارت هر کدامشان که دوست دارید می توانید یکی بردارید و از او کمک بگیرید. آنها به شما ابزار و کمک های دیگر می دهند و شما در بازی می توانید زودتر به نتیجه برسید و سپس کارت آن زندانی را در جای خود و زیر 2 کارت دیگر می گذارید (توجه داشته باشید که فقط اجازه دارید یک کارت زندانی را بردارید)

2        2-خانه ابزار

شما در بالا از نحوه کار ابزارها اطلاع پیدا کردید و فقط باید بدانید که وقتی در خانه ابزاری قرار گرفتید و کارت ابزار نداشتید باید کارت آن ابزار را بردارید؛ حتی اگر از آن ابزار خوشتان نیاید و این را بدانید که ابزارهای اول صفحه بازی با ابزارهای بالای صفحه از نظر قدرت فرق می کنند. شما می توانید با در نظر گرفتن زمان و موقعیت، خود تشخیص بدهید که کدام را زودتر بردارید برای شما بهتر است.

3        3-خانه پلیس (Police)

خانه های پلیس در واقع ایستگاه های ایست و بازرسی افراد پلیس هستند که در این بازی بخصوص، همواره بعنوان مانعی برای رسیدن شما به هدفتان عمل می کنند. هنگامی که شما در این خانه ها قرار گرفتید اگر تا آن موقع زندانی را فراری نداده باشید، فقط یک دور بازی در آن خانه می مانید اما اگر زندانی را فراری داده باشید در آن صورت باید تاس بیندازید و در آن هنگامی اگر تاس شما عدد فرد آمد  شما 3 دور بازی در مقر پلیس بصورت بازداشت موقت می مانید و اما اگر عدد تاس شما زوج بود بد شانسی به شما روی آورده و یک کارت زندانی خود را از دست می دهید.

4-خانه کمک یا S.O.S

هنگامی که یک زندانی را آزاد کردید؛ می توانید برای فرار از ایستگاههای پلیس از کارت فرصت استفاده کنید. بدست آوردن کارت فرصت بدین صورت است که هنگامی که شما در خانه یک زندانی قرار گرفتید، یکی از کمک های آن زندانی به شما دادن کارت فرصت به شماست. با داشتن این کارت هنگامی که شما در خانه پلیس قرار می گیرید، خواهید توانست با دادن 1 کارت فرصت به سلامت از آن خانه عبور کنید. البته باید توجه داشته باشید که نمی توانید بیشتر از 4 کارت فرصت داشته باشید.

پایان و برنده بازی:

پس از اینکه شما توانستید 3 زندانی را آزاد کنید دیگر در محوطه زندان کاری ندارید و راه فرار را در پیش می گیرید و صد البته که در راه هم برای شما خطراتی وجود دارد که همان خانه های پلیس هستند که باید مراقب باشید تا زندانی ها رااز شما نگیرند زیرا در آن صورت باید دوباره به زندان برگردید و باز برای آزادی آن زندانی تلاش کنید!

اولین کسی که بتواند 3 زندانی خود را به خانه پایان برساند برنده بازی خواهد بود.

تذکر: این بازی 2 نفره است و بازیکنان می توانند در هر جهتی در بازی حرکت کنند.

کلمات کلیدی

مایکل اسکافیلد, بازی فرار از زندان, زندان ایالتی فاکس ریور, پلیس, خانه پلیس, زندان, کارت فرصت, روش بازی فرار از زندان, لینکلن بارز, تی بگ, خانه ابزار, کارت, کارت ابزار, بازی مقوایی فرار از زندان, فرار از زندان کیفی, PRISON BREAK GAME, سلول های زندانیان,تاس, مهره, اره برقی

مقالات بازی و سرگرمی - کودک - سلامت ادامه ..
هویت یابی و بحران هویت نوجوانان   هویت یابی و بحران هویت نوجوانان
اسباب بازی خطرناك اما پرطرفدار   اسباب بازی خطرناك اما پرطرفدار
لکنت زبان در کودکان علل و راههای درمان این مشکل   لکنت زبان در کودکان علل و راههای درمان این مشکل
 تغذیه و افزایش درصد هوش جنین سری  چهارم   تغذیه و افزایش درصد هوش جنین سری چهارم
دنیای کودکان 4 تا 5 ساله را بشناسیم   دنیای کودکان 4 تا 5 ساله را بشناسیم
دلیل شکستن اسباب‌بازی‌ ها توسط کودک شما چیست؟   دلیل شکستن اسباب‌بازی‌ ها توسط کودک شما چیست؟
تعیین جنسیت نوزاد بدون سونو گرافی با روش های سنتی   تعیین جنسیت نوزاد بدون سونو گرافی با روش های سنتی
چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم و به آرامش درون برسیم   چگونه افکار منفی را از خود دور کنیم و به آرامش درون برسیم
به کودکان بهای رشدی دهید    به کودکان بهای رشدی دهید